0%
درباره ما

DISMUD

تولیدکننده تخصصی لوله های U-PVC

درباره ما

گروه تولیدی دیسماد تولیدکننده لوله های PVC-U خرطومی و پولیکای برقی ، در سال۱۳۶٠ توسط آقای محمد شرفی که در آن زمان پس از اتمام تحصیلات خود در رشته مهندسی پلیمر در دانشگاه برونل انگلستان به کشور بازگشته بودند ، در شهر قم تاسیس گردید. در آن زمان تنها یک شرکت (شرکت صنیع) لوله های خرطومی نسوز U-PVC را در بازار عرضه مینمود و گروه تولیدی دیسماد تولید این لوله ها را، با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته و به روز آلمانی ، در ایران آغاز نمود.

عدم اطلاع مصرف کنندگان و نبود الزامات و ضمانتهای اجرایی نهادهای اجرایی و نظارتی به رعایت استاندارد اجباری ، باعث شد تا سالها فعالیت و تولید لوله های خرطومی نسوز ، حوزه فعالیت محدودی داشته باشد و در مقابل لوله های غیر استاندارد با مواد ضایعاتی و قیمت پایین تر بیشترین سهم از بازار را به خود اختصاص دهند.

خوشبختانه در سالهای اخیر بدلیل آگاهی از خطرات استفاده از لوله های غیر استاندارد و اطلاع رسانی حوادثی نظیر آتش سوزی و ... و همچنین نظارت نهادهای اجرایی و نظارتی مانند سازمان ملی استاندارد و نظام مهندسی ، لوله های با کیفیت و استاندارد مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است.

طی سالهای اخیر ، پس از سالها حضور موفق لوله های خرطومی PVC-U خود در بازار ، اقدام به تولید لوله های PVC-U برقی پولیکا با قابلیت خم سرد نمودیم که به لحاظ سرعت اجرا و تحمل فشار و ضربه و استاندارد مزیت های بسیاری نسبت به لوله های متداول در بازار دارا میباشد.در سال ۱۳۹۷ گروه تولیدی دیسماد ، موفق به دریافت نشان استاندارد ملی ایران برای لوله های محافظ هادی جریان برق استاندارد 11215 ISIRI برای لوله های خرطومی و خم سرد خود گردید.